| 1Rebbe a întrebat:

In Sony Vegas Pro 10 cum pot pune un text care sa apara pe tot parcursul video-ului? Cum este aici numele : http://www.youtube.com/watch?v=DYn3T7BX3RE&feature=feedl ik

Mersii! :*

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Pe partea de sus video existent.
Du-te la fila media generatoare, faceți clic pe Text, trageți pictograma Text implicit la cronologie și reglați după cum doriți

ON TOP of the existing video.
GO to the Media Generators Tab, click Text, drag the Default Text icon to the timeline and adjust as desired