| BrokenAngels a întrebat:

in urma cu cateva minute, mi-am cumparat niste casti cu microfon, am folosit 5-10 minute, apoi am plecat afara. Dupa ceva timp am venit la computer sa vorbesc cu cineva prin castile cumparate, am vrut sa prelungesc putin castile ca sa le fac mai mari sa imi incapa sa le pun pe cap. Am tras putin mai tare si am scos o casca, m-am suparat foarte tare, cred ca s-a rupt un fir din interiorul castilor si cand le-am conectat la calculator sa vad daca mai merg, nu mai mereausad.
Ce e de facut, poate exista o modalitate in care le-as putea face?
Va rog sa nu-mi spuneti ca trebuie sa imi cumpar altele, am dat o suma destul de mare pentru ele.Va rog sa ma ajutati sad, Dau funda si ce vreti voi, Multumesc!

2 răspunsuri:
| Odd a răspuns:

Du-te cu ele la un service poate ti le poate face daca nu dar nu iti recomand incearca sa le lipesti tu acasa cu pistol de lipid.

| BrokenAngels explică (pentru Odd):

Ohh,dar nu s-a rupt cordeluta, s-a rupt un fir dinauntrul castii, ce sa fac, as desfaceo, dar nu stiu cum!?