| Myhaela27 a întrebat:

Internetul pe laptop imi functioneaza doar langa router. Daca ma indepartez la mai mult de 1-2 metri incepe sa mearga foarte greu, iar daca ies din camera nu mai functioneaza.Problema nu este de la router pentru ca tableta si telefoanele merg fara probleme. O fi de vina placa de retea? Ce imi sugerati? Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista niste upgrade uri care trebuie sa le faci, asa imi facea si mie laptopul la inceput. sunt prin setari pe undeva, nu stiu sa iti zic sigur acum, nu imi mai amintesc