| anonim_4396 a întrebat:

La muțli ani! dau fundă! Cum pot recupera un fișier pe care l-am șters acum aproximativ o săptămână?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Barem nu ai spus si tu acum cateva ore, maxim o zi. Acum sansele sunt infime de a-ti mai putea recupera ce ai sters.

| Loadteg a răspuns (pentru Jipa95):

Nu poate fi recuperat. Un fisier se pierde odata cu stergerea lui si golirea Recycle Bin!

| Jipa95 a răspuns (pentru Loadteg):

Gresesti. Inca mai ramane in platanele hard disk-ului, cat si in stick-uri de memorie, sau ssd. Sunt diferite programe ( recuva, partition recovery, etc ). Mie mi-a dat rezultate patition recovery.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai poti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate acel fisier e sters definitiv.

| vioricavio a răspuns:

Poti recupera date sterse si in urma cu cateva luni de zile daca ai noroc. Poti incerca si "glary undelete" il poti lua de aici: http://descarcaprogramepc.blogspot.ro/......e-hdd.html

| Pufffy a răspuns:

Din pacate nu mai poti sa il recuperezi sad