| BarnaCamelia2001 a întrebat:

Buna TPU! Ma ajutati, va rog si pe mine? Mi s-a micsorat imaginea de la site-ul facebook si nu mai stiu sa o fac inapoi cum era. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CTRL si -(minus) pentru a micsora, si CTRL + (pentru a mari imaginea).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tastatura, apesi pe butonul "Ctrl" din partea stanga, jos, chiar in colt si pe "+" (plus) al treilea buton, din partea dreapta (este un buton mare). Apesi pe amandoua deodata. Daca doresti sa o micsorezi, apesi pe "Ctrl" si "-" (minus, este cu un buton mai sus de "+").

| intrebareraspuns a răspuns:

Daca ai google chome intra in dreapta sus la meniu si vezi k scrie zoom si de acolo dal mai mare!

| Evy01 a răspuns:

Umbli la setarile fb-ului, sau daca nu te ajuta, intra la setarile calculatorului. Nu sunt un IT asa ca mai mult nu te pot ajuta. Daca nici asa nu merge ar trebui sa consulti un specialist. Succes cu reparareawinking