| nr1official a întrebat:

Hello cine ma ajuta si pe mine sa reglez imaginea la tv am antena dolce romtececom si nu stiu unde am dat si sa micsorat imaginea ajutati-ma sa il reglez dau FUNDA+VOT URGENTTTTTTTtonguetongue

4 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Daca ai facut ceva gresit, scoti reciverul din priza il lasi 30 secunde scos, apoi il bagi la loc...si gata a revenit la setarea din fabrica.

| akka4 a răspuns:

Daca ai intrat in meniul de configurare al antenei, pe telecomanda ai un buton cu o sageata intoarsa. apesi butonul acela si revine. daca este de la rezolutie intri la imagine si setezi imaginea pe autowinking

Răspuns utilizator avertizat
| akka4 a răspuns (pentru nr1official):

Pai intri in meniu si trebuie sa dai la imagine. dar vezi ca este posibil sa fie data din televizorwinking ca si televizorul are intra si la televizor si il dai pe auto si dupa la antenawinking nu imi dau nici seama cum iti apare pune o poza ceva cu imaginea sau dai add la id mihaif_04