| gabrielflorin01 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva.
Am un Samsung Galaxy Pocket, cu Android Gingerbread si nu imi merg anumite aplicatii din Google Play. Plus ca un prieten are Mini 2, si ii merg unele din acele aplicatii (cum e Kies Air)
Ce sa fac? Ii fac un update... dau o funda!

3 răspunsuri:
| StefaniaM a răspuns:

Mini 2 are android Upgradabil la 4.1. Daca vrei, poti sa-i faci si tu, dar e mai complicat http://androidhardwares.com/......-and-more/

| BruthalHeart a răspuns:

Aici este o diferenta din continutul telefonului, chiar daca faci update nu te va ajuta cu nimic telefonul tau nu suporta acel joc adica mai precis nu este atat de puternic incat sa il duca.happy(Funda?)

| VladJohnny112 a răspuns:

Da ori trebuie sa-ti schimbi androidu ori procesorul sau iti iei alt telefon