| ClaraConstiantin a întrebat:

happy

Ma scuzati, dar am un telefon nou si nu prea stiu o chestie... Aceasta intrebare este doar pentru cei care stiu sistemul de operare al Samsungului Galaxy Ace 2. Intrebarea e : Am descarcat niste jocuri de pe Magazin Play si cand le-am jucat am vrut sa ies si am apasat pe tasta "back". Eu am crezut ca s-au inchis, dar mi-a aparut in partea de sus a display-ului semnul de acele pungute "magazin play" Asta inseamna ca nu s-au inchis aplicatiile? Cum se inchid daca?

Multumesc mult, dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| e7d7n7 a răspuns:

1. Alea îţi apar că ai actualizări disponibile la alte aplicaţii, deci ai netul pornit.
2. Chiar dacă dai back, aplicaţiile tot îţi rămân deschise, foloseşte managerul aplicaţii ca să le închizi.

1 răspuns: