| Jonas_1797 a întrebat:

mi-am descarcat dupa net un joc pe nume 3d drivig instructor 1.4,l-am instalat si nu imi merge, imi apare o casuta um ca trebuie sa modific rezolutia, i-am modificat-o si degeaba nu merge ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| lol23 a răspuns:

E de la placa ta video... vezi daca ai ultimele drivere (le gasesti sigur pe situl oficial) iar daca nu stii ce placa video ai incearca cu http://www.piriform.com/speccy/download iti spune doar ce model e si te duci pe situl oficial :D daca ti-am fost de folos da-mi funda :D! Bafta

1 răspuns:
| GeoOk a răspuns:

Da-mi si mie link-ul de unde ai luat jocul te rog frumos