| sweetgirl2000 a întrebat:

Mi-am descărcat photoscape, şi am mare nevoie de ajutor.
mi.am descărcat şi limba română în el, dar diacriticile : ă,ş,ţ nu mer deloc sad. doar : â, î. ce să fac? atâtea site-uri am căutat, dar numai de photoshop am găsit, şi de photoshop nu am nevoie.
cel - cea care mă ajută primeşte fundă!

5 răspunsuri:
| georgege a răspuns:

E din cauza fontului -> textul cu care scrii...

| sweetgirl2000 explică (pentru georgege):

Poţi să îmi dai câteva fonturi să le încerc? şi dacă funcţionează primeşti fundăăăăăăă. eu am +50 fonturi. am câteva cu diacritice dar tot nu funcţioneazăă. ajută-mă tu. te rog.e urgenttt.

| AIU6 a răspuns:

Pentru ce iti trebuie diacriticele, in primul rand?!

| sweetgirl2000 explică (pentru AIU6):

Fac comenzi, pe facebook, am o pagină mare în care eu am rămas singura admină.