| Hale_Peter_1994 a întrebat:

Mi-am downloadat nero 7 si nu merge. Dupa ce pun melodiile dau next si nu pot sa dau,, burn" sau sa aleg cu ce viteza sa fac CD-ul. De ce?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce pasi ai facut in Nero? Fa unul sau mai multe printuri daca poti!
La viteza e problema CD-ului, nu e din Nero! Daca iti cumperi un Verbatim de exemplu, iti poti seta si viteza de ardere a cd-ului.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )