| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Tocmai am downloadat Nero 7 si as vrea sa pun pe un DVD cateva melodii si filme, iar cand aleg DVD atunci cand dau Burn nu intra nimic pe DVD ci se face o "image recorder" unde aleg eu si nu stiu ce pot face cu ea a.i. ca tot ce este pe acea imagine sa pun pe DVD. Stiti cumva ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Trebuie la image recorder sau image device nu mai stiu cum e acolo, sa selectezi unitatea optica in care ai bagat DVD-ul.

| Ekcstsy a răspuns:

Da-i un search pe google si ia-ti programul cd burnerxp. E gratuit si nu te complici deloc cu el.