| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un notebook Asus si nu are nimic instalat pe el. Tipul de acolo mi-a dat un DVD. Nu are unitate optica. Cand il pornesc imi spune:

1. Load FreeDos with maximum RAM free, using EMM386

2. Load FreeDos including HIMEN XMS - memory driver

3. Load FreeDoswithout drivers

Enter a choice: [123]

Ce sa ii fac ca sa pun Windows pe el?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prima data cauti o unitate optica pe usb sau pui un windows pe un stick

| K0sti a răspuns:

Ti-ai luat laptop, da nu stii ce sa-i faci! Esti tare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa ii pui windows pe el iti ytrebuie un dvd/usb cu windows, tu momentan il ai freedos adica ai un sistem de operare foarte prost pe el care se intelege foarte greu, daca te pricepi sa pui tu windows ar trebui sa o faci, daca nu te pricepi du-l la un service it sau la cineva care se pricepe happy