| ionutg7 a întrebat:

abia am cumparat un laptop Asus X550LB si am cd de instalare windows 7 enterprise la el si e nou nout si imi apare :

1-Load FreeDOS with maximum RAM free, using EMM386

2-Load FreeDOS including HIEM XMS -memory driver

3-Load FreeDOS without drivers

Enter a choice: [123]

Si daca aleg una dintre ele oricare apare >C:\ si ce trebuie sa scriu aici ca sa instaleze windowsu de pe cd?

funda!

1 răspuns:
| stlucian a răspuns:

Http://www.totuldesprecalculatoare.ro/......as-cu-pas/

Apoi windows 7 iti va instala automat toate driverele de baza(video, cpu, sunet, retea)Daca nu, poti folosi slimdrivers pentru update/dawnload driveri.Programul il poti descarca de aici=>http://www.driverupdate.net/

(Conexiune la net!)

Iti mai trebuie un antivirus si gata:-bd