| xTrue a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incep.Acum doua saptamani mi-am luat un laptop nou. nu am probleme cu el merge bine
problema este ca atunci cand am mana dreapta ocupata, nu pot schimba filmuletele cu mmana stanga (nu are mous)la calutator era mai usor.
Bani de maus nu mai am, am dat deja tot ce aveam pe laptop, vreau sa va intreb daca este vre0 un program care sa schimbe paginile de pe internet din tastatura.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai gasesti mouse si la 5-10 lei big grin
In Mozilla -> apesi Ctrl+Tab pentru a naviga printre tab-uri, Ctrl+T pentru a deschide un tab nou si Ctrl+W pentru a inchide un tab.

Bafta!

| ZendyTeam a răspuns:

1. Invata sa folosesti tastatura la capacitate maxima.
2. Sunt foarte multe combinatii.
3. Vezi ca apasand tasta "alt" iti arata o lieta subliniata si apesi liera corespunzatoare.
4. Sa treci de la un tab la altu folosesti "ctrl + tab".

Stima Zendy.

| madafaca a răspuns:

Tine apasata tasta Alt si apoi apasa tasta Tab. Asa se schimba paginile intre ele.

| raslabon a răspuns:

Daca practici "manuela"