| VasileMoldova a întrebat:

Nu aveam wifi acasa asa ca am cumparat un aparat care sa ne dea wifi, se numeste wind cred. Dar nu cunosc parola wifiului, am uitat-o. Cum s-o aflu?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

This question was version BETA:
"Buna TPU. Am o valiza si am uitat codul de deschidere. Are un cod din 3 cifre dar l-am uitat. Cine ma poate ajuta ce sa fac in acest caz?"
Auzi, n-ar fi mai bine sa umbli cu un carnetel de gat?

| Krax256 a răspuns:

Deci ai cumparat un router cu wi-fi sau ceva care se leaga la router si da mai departe wi-fi? Marca lui este mai importanta decat "wind cred" asa te-om putea ajuta.