| dodo1001 a întrebat:

Buna TPU nu imi merge sa instalez skype imi da eroarea aia cu error to download server si cand iau skypesetupfull imi face la fel ce variante sa mai incerc sa il fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Iuhos_Ingrid_1988 a răspuns:

Ciao.Si eu am avut problema asta.Am reusit sa instalez doar skype 3. 0 o versiune mai veche probabil cauza sistemului de operare (windows 7 cu AVG)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza SKYPE offline -> Descarca si instaleaza Skype de aici http://tiny.cc/3vp5e
Bafta!