| ancutza_4814 a întrebat:

Nu mi se aprinde calculatorul cum trebuie.Cand il aprind normal trebuie sa astept cateva secunde dupa trebuie sa apas pe "ENTER" sau "F5" de la tastatura, altfel sta doar cu ecranul negru si nu se deschide.Stiu ca am un buton aici la tastatura care a facut sa se aprinda pc-ul asa, pentru ca a apasat verisoara mea pe toate butoanele.
Vreau sa stiu daca as putea face ceva sa se aprinda direct fara sa mai apas eu pe un buton de la tastatura.
DAU FUNDA!:*

1 răspuns:
| linsey a răspuns:

Pai aprinde-l cu mai multe brichete!