| oldschool207 a întrebat:

Salutare TPU
Am si eu o problema cu un iPhone 6+, deci astazi am activat VoiceOver-ul si dupa 1 minut mi s-a facut ecranul negru. Am apasat pe toate butoanele dar nu se mai aprinde, am incercat sa apas 10 secunde butonul de power si cel de home dar degeaba se restarta, aparea ecranul 1 secunda si dupa se facea tot negru.

1 răspuns:
| BadBunny a răspuns:

Probabil IOS-ul este de vina, poti incerca prin Itunes pe pc pentru a vedea daca ai vreun update la software.