| zinsi a întrebat:

pentru cine are bluesoleil instalat...cum fac sa intru in microsd? deocamdat la file tranfer nu reusesc sa umblu decat in memoria telefonului. poate sa ma ajute cineva
sau poate imir ecomandati un alt program.

1 răspuns:
| 12UFFY a răspuns:

Eu mi-am cumparat un aparat bluetoorh Bluesoleil si nu imi merge, maniul programului este tot scris in patratele si semne ale intrebarii (?).In fine nu am nici un habar ce este cu acest program care peste toate acestea mai este si plin de virusi.