| catta95 a întrebat:

scuzati categoria dar am pus la alte doua categorii si nu imi raspunde nimeni! vreau si eu sa stiu ce parere aveti de windows angel? pentru ca maine il instalez la cineva si vreau sa stiu daca ii bun! funda promit :d

Răspuns Câştigător
| RoxanaPicsi a răspuns:

Am un sfat pentru tine, si o precizare pentru Auroree.
1. Nu sunt de acord cu windows angel, nu am auzit deloc de el, nici de bine nici de rau, dar pare a fi de rau din cate am vazut pe net.
2. Windows 7 este cel mai indicat la momentul asta cum a zis si Auroree. Dar nu iti recomand windows XP pentru ca deja este prea invechit si exista posibilitatea sa nu iti instalezi tot ce iti doresti! Succes cu windows 7! :* In orice caz orice windows de care ai auzit macar odata de bine, este ok atata timp cat sti sa folosesti Computer Desktop-ul/Laptopul cu cap!

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nici eu nu am auzit de acest windows.Dar o s verific la Microsoft si o sa aflu in weekendul asta.Dar odata ce nu exista la magazine eu zic sa iti vezi de treaba sa nu instalezi toate balariile. Pune windows 7 sau 8 si e mai bine.

| Azµre a răspuns:

E un Build făcut pe windows xp service pack 3.
O tâmpenie, pune un windows xp service pack 3 untouched și gata.

| Auroree a răspuns:

Nu prea am auzit oameni care sa aiba acest support. Sincer daca vrei ceva nou si bun baga win 7 si gata. Windows 7 si XP au rupt pietele fiind disponibile aplicatilor pe orice platforma.

| cristi1995 a răspuns:

Din cate citesc pe net, este un virus mai exact...si pare ca til instalezi cu buna stiinta...iti recomand windows 7 e cel mai bun zic eu, si ca design si ca functionare.

| catta95 explică:

Asta da raspunswinking
nu vrei si funda pentru raspunsu tau?