| Luci88 a întrebat:

Se poate sa iti ascunzi prietenii comuni de pe facebook? lista cu prieteni nu se vede. dar se vad aia care iti apare la comuni, daca ma intelegeti! unde trebuie sa dau sa nu mi se vada nici un prieten pe perete! va multumesc:* FUNDAlove struck

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click pe profilul tau
click pe prieteni
click pe editeaza
selecteaza doar eu
http://s14.postimage.org/xexe33qj5/doar_eu.jpg

| Luci88 explică (pentru anonim_4396):

Am dat fratioare! dar tot se vad acolo 10 prieteni comuni, 3, 5 tot apare

| anonim_4396 a răspuns (pentru Luci88):

Nu se poate. bun venit in clubul nemultumitilor in legatura cu setarile de confidentialitate facebook.