| Bianka_5573 a întrebat:

Stiu ca o sa sune ciudat dar as vrea sa stiu ce trebuie sa fac ca sa trebuiasca sa reinstalez Windows-ul!
Prietenei mele ii place de un baiat si vrea sa isi strice calculatorul ca sa vine el sa ii instaleze Windows-ul rolling on the floor
Funda!:X

Răspuns Câştigător
| anon2367534564396 a răspuns:

Off topic : e proasta.
On topic : sa dea delete la C:\Windows. thinking

6 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Poate să intre în My Computer, în C -> Windows, şi să dea shift+delete la tot ce se poate, de prin acel director...
O seară bună! happy

| DanDannn a răspuns:

Bagi cd de windows si il stergi.

| nevermindpeople a răspuns:

In primul rand, ciudata poveste. laughing
In al doilea rand, cred ca ar trebui sa incerci sa il inchizi intr-un moment nepotrivit, cand calculatorul isi face niste updateuri sau ceva.
Sau incearca sa descarci chestii de pe net, care sa vina impreuna cu virusii. Tot felul de prostii.
Fa orice numai sa se strice. rolling on the floor
Succes! Fundita?

| TeoPT a răspuns:

Doamne, hai că am auzit-o și pe asta. laughing
Păi descarcă ceva despre care să știi sigur că e virus. Și voila! Ai stricat calculatorul. Baftă laughing

| IoanaBogdana a răspuns:

LOL. descarca ceva cu virusi de pe net=)

| abcdefgh a răspuns:

UUU. Ce greu trebuie sa fie sa strice un calculator laughing Descarca dupa net fisere virusate si : Tadam! Pc virusat. Zii sa il strice rau ca sa petreaca mai mult timp cu el laughing Succes la stricarea pc-ului laughing Bye