| Corina_7756 a întrebat:

[Funda]Buna! Stiu ca o sa sune ciudat urmatoarea mea intrebare, dar cum iti dai seama daca un baiat te place? OK adica imi dau si eu seama cat de cat cand un baiat te place dar as vrea sa aud si parerile voastrehappy Multumesc; x

Răspuns Câştigător
| Bringthatbass a răspuns:

~ ` S-I-M-P-L-U!`
~ ` Vorbeste cuuu ` tine despre ce iti placeee ` tie sauuu ` lui...
~ ` Te saluutaa ` speciaL ` SI ITI ZAMBESTEE `
~ ` Radee ` laaa ` glumele talee `
~ ` Te cheama afaraaa `
~ ` Incearca sa se dea maree `
~ ` Alti baietii ` nu ` iti dau semneee `
~ ` Decii ` ceL mai muulT ` depinde de baiatuuL respectiv `

6 răspunsuri:
| justmeesb a răspuns:

Pai vorbeste frumos cu tine, iti zambeste, te ia de mana, iti cere nr de telefon, te invita in oras, iti face mici cadouri, etc.

| ecristinamc a răspuns:

Heii!
Daca un baiat te place e imposibil sa nu simti si tu ceva pentru el.Totul decurge de la sine mai apoi.
El se comporta cu tine diferit, rade la orice spui tu, incearca sa te i-a de mana, sa.il bagi in seama un pic mai mult ca pe ceilalti!
Eu mereu am simtti cand cineva m-a placut si... e asa...Magic:X

| Niros19 a răspuns:

Sunt baiat pur si simplu ma dau pe langa ea o fac sa se simta bine ii fac glume iau numarul de telefon si cam asa

| ravyALEX a răspuns:

Pei eu sunt baiat si fac cam asa
cand trece fata pe langa mine ma uit pe pereti big grin stau mai mult de vorba cu ia sau cel putin incerc dar fara sa dau ceva de banuit
o intreb de si mai cand vreau sa ii zic ca o iubesc o intreb ce florii ii plac etc. ca sa stiu ce cadou sa ii fac
Sper ca am fost de ajutor desi nu cred big grin
nici eu nu prea stiu cum reactionez cand iubes o fata si inca nu i-am zis big grinbig grinbig grinbig grin

| dede_4428 a răspuns:

Heiibatting eyelashes
thinking Mie de multe ori cand un baiat ma place ma face sa ma simt si eu putin atrasa de el. :d

| meera a răspuns:

Pai dupa urmatoarele lucruri:iti vorbeste frumos iti zambeste daca cineva te injura sau vrea sa dea in tin el te apara sta cu tine te ia de mana din astea