| DeeaDeea2000lovee a întrebat:

Sunt conectată la un cont de Instagram dar i-am uitat parola. Si nici emailul nu-l mai știu. Ma ajutați să îmi aflu parola va rog?happy

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Floresdemayo ti-a dat o chestie cu email, nr de telefon si Facebook... daca nici una dintre astea nu era bagat in contul Instagram, atunci nu ai nici o sansa, chiar daca ar avea numai dupa username atunci TOT ar timite parola la e-mail, iar daca nu stii e-mail-ul atunci adioz si n-am cuvinte

deci incearca sa intrii pe fiecare e-mail pe care il ai si sa cauti "Instagram", insa incearca de pe web, NU de pe aplicatia din telefon care are 2 probleme: 1. NU retine toate e-mail-urile, si 2. NU ia si e-mail-urile care nu sunt in inbox (poti sa pui un filtru si sa le trimiti automat in alt folder/label, ca sa ai o ordine)

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bravo esti o fată desteaptă foc. Asa te vreau.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Doar așa:
http://help.instagram.com/409847499070242

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adică ne ceri să îți umblăm noi în materia cenușie și să îți găsim noi parola?

| Speranta12 a răspuns:

Niciunul dintre noi nu e Freud sa-ti faca aici vreo hipnoza si-o psihanaliza astfel incat sa-ti aduci aminte parola uitata. laughing

| aXy99 a răspuns (pentru Speranta12):

De fapt...s-ar putea hipnotiza intr-un stadiu mai avansat si sa-si aduca aminte.

| Speranta12 a răspuns (pentru aXy99):

Dar nu de noi aici cum intreba ea

| Speranta12 a răspuns:

O posibila solutie ar fi sa-ti iei o foaie de hartie si un pix in față. Scrie pe o coloana toate emailurile pe care le-ai creat dintotdeauna si pe care ti le amintesti. Iar pe cealalta coloana fa o lista cu toate parolele pe care le-ai creat dintotdeauna. Acum tot ce trebuie sa faci e sa introduci la nimereala emailurile pe Instagram in sectiunea Forgot Password si sa vezi care e legat de contul tau. Daca e vreun email atasat de contul tau, iti va aparea ca ti-a trimis Instagram email sa iti schimbi parola.

Spor la treaba!