| cosminvalerian a întrebat:

Tocmai mi am instalat win7, dar problema este ca nu mi se aude sunetul deloc... am cautat tot felul de drivere dar nu merg, am auzit si ca la win7 driverele de instaleaza automat.

Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Spune modelul placii de baza sau da add la id mess sprintaroiuflorin

| pulx a răspuns:

Daca nu merge metoda lui BIBINHO incearc-o pe a mea:du-te la un specialist.

| danikee a răspuns:

Este posibil sa trebuiasca sa instalezi mai intai PCI driver dupa care driverul de la placa de sunet. E adevarat, unele windows-uri ar fi trebuit ca sunetul cel putin sa il instaleze automat. Incearca si driver genius versiunea 11 cu crack. trebuie sa mearga. bafta happy

| BIBINHO a răspuns:

Salut! Te pot ajuta eu. Downloadeaza DRIVER MAGICIAN si instaleazal! apoi porneste programul si iti downloadeaza el singur toate driverele pentru pc-ul tau! FUnda?