| There a întrebat:

BUNA TPU. URGENTA! Am un Blackberry curve 8520 si nu este nou, este la mana a 2-a si avea o parola pe care o stiam si o foloseam mereu sa intru pe pagina de telefon..adica sa intru cum ar veni in desktop. Am dat telefonul unui coleg si i'am spus parola dar el a uitat parola si a gresit de cateva ori..de 3 a zis.3 sau 4. Si cand l'am primit m'a pus sa scriu BlackBerry si sa scriu codul dupa aia si mi;'a dat cod respins...[de obicei cand scriam parola imi dadea decat cifre..acum imi da litere si trebuie sa apas pe alt sa dau cifre]pana am ajuns la incercarea 9 din 10! Ce pot face, doamne? Mai ales ca ets ela mana a 2-a? Ce pot face? va rog din tot sufletul, tin mult la el si o orice informatie care imi poate debloca telefonul este utila...va rog, frumos.Parintii mei o sa ma omoare! Va rog frumos, este urgent! Va rog frumos! MULTUMESC MULT

4 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, mai asteapta niste raspunsuri si de la altii poate stiu ei.Dar daca nu incearca sa mergi in oras cu el la un magazin anumea pentru telefoane si acolo sigur til deblocheaza. Succes

| There explică (pentru IonutAxi):

Telu' este la mana a 2-a...crezi ca poate sa mai faca ceva?

| IonutAxi a răspuns:

Nu contaza daca e la mana a2a, normal ca poate sa ii faca, nu conteaza daca e nou sau nu.Succes. Funda?happy

| Mihai_Sava_1993 a răspuns:

Bai frate asa am si eu si nu stiu ce sa fac
dardaca il mai bag a -10-cea oara gresit imi zica ca se sterg toate informatiile adica ce inf? big grin