| PufuleteZapacit09 a întrebat:

Va rog Ajutati-ma!

1] Am vodafone 555 blue si sora mea mi-a trimis prin bluetooth niste melodii...si nu stiu unde s-au salvat.

2]Cum ma deconectez de pe facebook de pe vodafone 555 blue?

Ajutati-maaaaa! Dau FUNDA+VOT! Macar la o intrebare!
Scuze de categorie:d[daca nu e buna]

Răspuns Câştigător
| SadWord a răspuns:

1] in fisierul muzica
2]intri la setari>reveniti la setarile din fabrica, inchizi si redeschizi telefonul si gata.happy

| PufuleteZapacit09 explică (pentru SadWord):

A mers sa ma deconectez! iti multumesc enorm!

6 răspunsuri:
| DaniCJ a răspuns:

1) Daca stii numele piesei vezi in "file manager"
2) Conecteaza-te la facebook de pe calculator si dezactiveaza de acolo "Vodafone 555 blue"

| PufuleteZapacit09 explică (pentru DaniCJ):

Pai unde daca ma conectez pe calculator, apoi unde intra ca sa dezactivez?

| PufuleteZapacit09 explică:

Specific ca telefonul meu in lb. romana.big grin

| DaniCJ a răspuns (pentru PufuleteZapacit09):

Nu de pe telefon trebuie sa intri, de pe pc. Account settings, Recognized Devices. Acolo trebuie sa apara Vodafone 555 blue.

| Ioana_Vanesa_1993 a răspuns:

Pentru deconectare nu știu...Dar cu muzica...Intri în fișierul de muzică, dai la update songs, ok și gata! Sper că ți-am fost de ajutor!