| lapadatgeorge a întrebat:

Va rog, ajutati-ma cat mai repede... Ce telefon sa-mi iau:
AllView Alldro P5 sau Samsung Galaxy S Duos?
Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| tudo393 a răspuns:

Alldro P5! Fratele meu lucreaza la Flanco si are acest model(Sun Plaza).Mi-a spus ca e foarte frumos ca model si ieftin! Iar eu vazandu-i caracteristicile nu pot sa spun decat ca e perfect la pretulpe care il are.

9 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Iati p5 quad nu alldro costa 1000 de lei si ii da ceata mare la duos, are procesor quad de 1, 2 ghz pe cand duos un amarat de single de 1ghz, quad are camera de 8 mpx si filmeaza full hd, pe cand duos are o camera de 5mp si filmeaza vga, si quad are si ecranul mai mare si mai clar adica de 4, 5 inch si duos il are de 4 deci nu mai are rost sa te gandesti la duos ia-ti Allview p5 quad.

| dragos9234 a răspuns:

Allview.

| maryusmono a răspuns:

Presupunand ca doresti un telefon performant atunci iti recomand P5 http://bit.ly/XdZZYM

In general Allview-urile au un pret bun pentru performantele lor asa ca sunt alegeri foarte bune.

Poti compara cele doua telefoane si vei vedea despre ce vorbesc.In plus, gasesti pe internet foarte multe teste.

Răspuns utilizator avertizat
| pelivanvasil a răspuns:

Samsung galaxy s duos este dualsim asa ca e bun pentru oamenii de afaceri si e si bun pentru jocuri si Allview e bun e cel mai recent telefon lansat de la ei dar Samsung e o firma mai buna eu as alege s duos (funda) plzzzzzz

| Maria112 a răspuns:

Eu zic sa-ti iei Samsung Galaxy S Dous. Este mult mai popular si mai frumos. Funda?

| Gagiomen a răspuns:

S duos

| Bianca1D a răspuns:

Ia-ti Samsung Galaxy S Duos, are caracteristici mult mai bune.Si eu il am, e super.

| damianadrian a răspuns:

Si eu as alege tot galaxy...