| CVE12 a întrebat:

Funda! ce imi recomandati intre un LG L7, un Allview P5 Alldro, un Samsung Galaxy trend, si un Samsung Galaxy S Duos?

Răspuns Câştigător
| iDangerous a răspuns:

Samsung este exclus. M-am săturat să tot înşir motive deci am să spun pe scurt că vine cu defecte din fabricaţie. De Allview nu ştiu ce să zic. Am avut doar tabletă de la firma asta şi am avut surpriza ca după vreo 3-4 luni în care a stat în sertar să o găsesc cu ecranul desprins. Poate nu se întâmplă şi la telefoane. Iar, LG-ul, marca mea preferată şi cea mai de încredere ţi-o recomand cu cea mai mare plăcere. Am telefonul respectiv de aproximativ un an şi sunt mulţumită.
Eu am vorbit acum din punct de vedere al fabricaţiei. Din punct de vedere al configuraţiei, păi. Nu am avut niciodată curiozitatea să văd cu ce se mănâncă un telefon de la Samsung pentru că îmi provoacă scârbă telefoanele de la ei. Oricum, nu are rost. Te sfătuiesc să nu îţi cumperi de la ei. Allview, din câte am văzut are câteva atuuri considerabile. Par example: camera foto are 8 mp, telefon dual sim. Bun. Şi acum LG. Din păcate camera are doar 5 mp, dar are 4 gb memorie faţă de Allview care are 2.

2 răspunsuri:
| TazHD a răspuns:

Samsung Galaxy S Duou! ..Bafta!

| Violettra a răspuns:

Un Samsung Galaxy S Duos din 2 motive:
1. poti sa iti pui 2 cartele
2.este mult mai performant decat telefoanele pe care trebuie sa alegi