| fulgerul46 a întrebat:

Buna TPU va rog raspundeti repede cum deblochez un telefon sony ericsson w880i de pe orange pe vodafone dau funda + vot raspundeti repede

2 răspunsuri:
| xJelenaTrueLove a răspuns:

Mergi la un magazin specializat si spui ca vrei sa il decodezi din Orange(si asa merge pe orice retea)
sper ca am ajutat

| คภﻮєlรฬєєt a răspuns:

Suna de pe alt telefon la nr de la firma (ex. Orange sau Vodafone) si acestia te vor trimite la Orange shop sau la Vodafone shop impreuna cu telefonul dumneavoastra acestia depe calculator iti vor trimite un cod pentru deblocarea telefonului