| claukla279 a întrebat:

Vreau sa iau si eu sa iau un Samsung Galaxy S7 Edge de la Digi. Cat trebuie sa dau pe luna? Mai trebuie sa dau ceva in plus? Îl pot lua si in rate?

Răspuns Câştigător
| FoxyMyHero a răspuns:

La Digi nu știu dar il poti cumpara de pe Emag.Il poti lua in rate.Plătești ceva prima data apoi pe luna o anumită suma, depinde pe ce perioadă iti faci abonamentul. Daca perioada e mai lunga atunci dai mai puțin pe luna iar daca e mai scurta dai mai mult.