| fabyy1998 a întrebat:

Vreau sa imi iau un Samsung galaxy s7 edge in rate. Prima rata am inteles ca este de 5-6 mil iar restul de 134lei pe luna, este adevarat? Si care ar fi mai bun iphone 6 sau s7edge?

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Eu unul as opta mai repede pentru un s7 normal (nu edge) la liber ca este 17-18 mil dar ca sa iti raspund la intrebare s7 edge este de departe superior unui iphone 6 si poti sa vezi chiar aici cu ochii tai diferentele hardware dintre ele https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7945&idPhone2=6378

| GoldenBoy17 a răspuns:

Salut, Faby, iti scrie un utilizator de S7 Edge!
Foarte buna alegerea!
Eu nu recomand nimanui sa se implice cu rate, dar pentru un S7 edge sa stii ca merita, Nu iti va parea rau, pur si simplu, eu nu ma pot dezlipi de telefonul Asta, are ce ce-i trebuie, de Design nici numai zic, Se mișcă extrem de fluid, S7 Edge Este o alegere Extrem de buna, Nu ti recomand Luarea lui prin intermediul Ratelor, dar daca o vei face, ai sa vezi ca s7 edge nu este orice Panarama de telefon, Bafta!

| fabyy1998 explică:

Tot spre s7 edge ma uitam si eu dar e faza cu ratele ca am inteles ca in prima luna trebuie sa platesc 5-6mil si dupa 24de luni 134lei fara a da vreun avans inainte de a lua telefonul