| crashout a întrebat:

Buna TPU... vreau sa imi cumpar o placa video noua cu care sa pot rula jocuri mai noi si care sa ma si tina cativa ani.Am un calculator mai vechi...procesor:dual core 4400+ 2.3 GHz, ram:3 GB, placa de baza:M2N-MX SE.Momentam am o Radeon X1550 Series. Bugetul intre 200lei si 300lei.Cam ce placa video as putea sa achizitionez?

1 răspuns:
| jirosensei a răspuns:

Uite aici.http://www.emag.ro/......EH50KBBBM/ aceasta placa o am si eu si este foarte buna.joc cu ea jocuri aparute si anul asta la setari mediu spre high