| sskrillex96 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon clasic, Nokia 220 pt ca m-am saturat de smartphone-uri si vreau sa-i intreb pe cei care au telefonul sau care la vazut, despre tastatura!. Am vizionat cateva review-uri pe youtube si la unul dintre ele am observat ca tastatura e foarte zgomotoasa, se auzea ca naiba. Este adevarat sau nu? Si as mai vrea sa stiu si despre aplicatia de facebook cum merge. Ms pt raspunsuri.

1 răspuns:
| Solutionistul a răspuns:

Salut, pot spune ca l-am avut acum ceva timp dar pentru o perioada scurta. Tastatul nu e atat de zgomotos pe cat ai auzit tu. Intr-adevar, se aude zgomot.e si normal avand taste dar eu zic ca este acceptabil. In ceea ce priveste aplicatia facebook, merge ok dar iti dai seama ca nu ai aceeasi libertate ca pe un smartphone.