| Niku3 a întrebat:

vreau sa instalez driverul de la o imprimanta(HP Deskjet 3070 B611) si nu pot din cauza unei erori care apare pe parcursul instalarii -Error 126: Failed to add port monitor HP Discovery Port Monitor(HP Deskjet 3070 B611 series); precizez ca am un laptop care are windows 7 ultimate.

2 răspunsuri:
| GiGoLoEuRoPeAn a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru.Instaleaza driverul fara imprimanta conectata la pc si acolo cand selectezi modul wireless sau usb conectezi cablul in pc si dai pe usb si nu o sa mai dea eroarea

| Niku3 explică (pentru GiGoLoEuRoPeAn):

La mine aceasta eroare imi apare inainte de a alege modul usb sau wireless.