| aleexuta a întrebat:

TPU, vreau sa salvez un fisier Word in PDF, dar nu-mi merge...nu mi se deschide.Totusi daca descarc ceva de pe net care are extensia.pdf mi se deschide pe browserul in care am intrat, dar daca il salvez si il deschid de la folder nu vrea sa-mi apara... Ce as putea face?
Funda

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Daca vrei sa le vezi si din calculator trebuie sa instalezi programul asta gratis:
http://www.sumatrapdfreader.org/download-free-pdf-viewer-ro.html
(descarci versiunea pe 32 sau 64 biti, depinde pe cat e Windows-ul tau).
Ca sa nu gresesti, descarci versiunea asta: "SumatraPDF-3.1.1-install.exe"
Ca sa salvezi in PDF instalezi asta gratis:
http://www.oldversion.com/windows/dopdf-7-2
te duci pe"download now".
Dupa ce l-ai descarcat, Il instalezi.
Deschizi documentul Word si te duci in meniu -File-Print (sau tastele CTRL+P) si alegi imprimanta doPDF. OK si o sa iti faca documentul tau in PDF.

1 răspuns:
| justadream94 a răspuns:

Vezi ca este pdf convertor online.