| loricik1997 a întrebat:

Am o intrebare:de ce atunci cand descarc un fisier de pe edu cu modele de teste initiale si dupa ce il salvez si vreau sa il deschid imi apare scris mult la banchealalaughing? va rog:X ajutati-ma

2 răspunsuri:
| AlAndalus a răspuns:

Nu prea inteleg termenul de "bancheala" (presupun ca e un regionalism sau asa ceva), in fine: descarca Adobe Reader pentru a vedea modelele de teste initiale http://adobe-reader.ro.malavida.com/d293-descarcare-gratuita-windows
Succes!

Răspuns utilizator avertizat