| Soarecul1234 a întrebat:

Vreau sa stiu daca telefonul HTC One M8 este bun. Adica daca merg jocurile bine pe el cele mai noi aparute, face poze bune, daca merg filmele si videoclipurile bine. Si tot ce are trebui sa stiu mai detaliat. FUNDAA!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Citeste si parerile unora care au avut telefonul:
https://forum.vodafone.ro/......d-p/125169
Uite si un review: https://zonait.tv/cinci-motive-pentru-care-sa-eviti-htc-one-m8/

| mitzumic a răspuns:

Eu... doar ți-aş putea zice că orice HTC este bun şi performant... dar eu mă bazez pe Samsung (am J5)...
Eu cunosc telefonul despre care este întrebarea si daca as fi in locul tau l-aş lua

| Robyroberto32 a răspuns:

Htx on m8 este un fost flagship de la HTC( adica varf de gama), a fost la vremea lui printre cele mai bune telefoane si inca este foarte bun. Pe partea de hardware inca sta bine deci o sa rulezi in mare toate aplicatiile din android store, pozele sunt ok, se misca bine, exista chiar posibilitatea sa primeasca update la android 6.0 marshmallow. Este cam vechi (2014) dar daca iti place cu adevarat cumpara-l fara probleme.