| BreK a întrebat:

:*
Vreau sa va intreb ceva : am si eu un laptop Samsung cu windows 8.1 updated. Am probleme cu netul pe el, adica netul merge, la fel si wi-fi-ul ( am router, pe telefon si tableta stau pe net si merge : Facebook, Youtube, mi-am instalat si un joc de 2 GB pe telefon si a mers etc. etc. ). Pe laptop imi apare jos la conexiune un triunghi galben si un semn de exclamare, la fel apare si daca bag cablul in laptop...
Imi puteti spune ce probleme are si cum pot sa le rezolv? :*
Multumesc!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Asa si ce zice acolo unde ai semnul ala?

| BreK explică (pentru K0sti):

Am rezolvat multumesc!
M.am dus cu el la Altex si mi l.a schimbat si apoi mi l.a configurat cineva.
Se pare ca antena era stricata si numai trimitea conxiune.

| K0sti a răspuns (pentru BreK):

Cu placere! Ma indoiesc ca era stricata, dar bine ca ai rezolvat!

| LørraS a răspuns:

Incearca acest tutorial, poate te va ajuta. :)
http://videotutorial.ro/......ndows-8-1/