| yoyoalecs a întrebat:

Vreau un program de lipit melodii.Dar as vrea sa pun si efecte intre ele, adica sa nu existe pauza.Dar nu vreau sa le redau.Pur si simplu sa le lipeasca singur. FUNDA MARE!

Răspuns Câştigător
| RosataMarian a răspuns:

Te rog sa incerci programul mixmeister. LE lipeste, le face ce vrei tu si automat dar dupa cateva criterii stabilite de tine. Incearcal si apoi mai vorbim,

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virtual DJ este perfect pentru așa ceva.
Download: http://www.virtualdj.com/download/free.html/
Dacă te-am ajutat, știi ce să faci;)!

| yoyoalecs explică (pentru anonim_4396):

Dar acolo trebuie sa le redai toate melodiile sa se faca mixul.Eu vreau sa le pun si sa le lipeasca singur

| anonim_4396 a răspuns (pentru yoyoalecs):

Nu am auzit de un așa program... încearcă și Atomix Mp3...

| RosataMarian a răspuns:

Salut. Iti recomand MIXMEISTER nu e asa greu, apoi sunt astea VIRTUAL DJ, DECKADANCE. Primul te ajuta exact la ce ai nevoie. Spor la mixuri.

| yoyoalecs explică (pentru RosataMarian):

Deci nu ai inteles...eu nu vreau sa fac mixuri, ci sa lipesc melodii! 11

| yoyoalecs explică (pentru RosataMarian):

Fara sa fiu nevoit sa le redau pe fiecare in parte?

| RosataMarian a răspuns (pentru yoyoalecs):

Pai esti nevoit sa asculti dupa taiere sa asculti daca a iesit bine. Mai incearca Sound forge sau cool edit. Cu mixmeister faci orice.

| RosataMarian a răspuns (pentru yoyoalecs):

Te rog sa incerci programul mixmeister. LE lipeste, le face ce vrei tu si automat dar dupa cateva criterii stabilite de tine. Incearcal si apoi mai vorbim,

| Alekz96 a răspuns:

Vezi FL Studio dar e destul de complicat pentru cei care nu stiu sa lucreze in el happy Oricum, cu FL Studio poti sa faci ce ai zis tu, si chiar mai mult.

| yoyoalecs explică (pentru Alekz96):

Sa pun melodiile si sa se lipeasca singure si sa pun si efecte intre ele? Fara sa le redau pe toate.Asta vreau eu!

| RosataMarian a răspuns (pentru Alekz96):

Fruity loops e mai mult pentru cei creativi, de va chinuii mult cu bpm-urile pieselor si apoi trebuie sa importe vst-uri pentru efecte. Deci e chiar comlicat. Asa e Deckadance tot de la image line care ar face asta.