| ANACTC a întrebat:

Zilele astea mi-am scapat telefonul pe jos si nu s-a mai aprins ecranul. M-a sunat o colega si se auzea insa ecranul era negru. Ce credeți că poate să aiba? I-as putea face ceva eu sa mearga? Daca nu, cat ar costa reparatia? Telefonul este iphone6.
Dau funda

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta 3 zile, si poate isi revine, asa am patit si eu, am asteptat si a mers iar, daca nu, cauta pe Youtube cum repari blackscreen la iphone.

| Annamaria21 a răspuns:

S a dus displayul

| ANACTC explică (pentru Annamaria21):

Cam cat ar costa reparatia

| Annamaria21 a răspuns (pentru ANACTC):

Depinde de loc, 500-400 de lei, poate si mai mult, parerea mea este sa il vinzi pentru piese si poate iei 600 de lei pe el si sa mai pui ceva si sa iti iei altul, nu prea merita sa il faci

| GiorgianaVasilica a răspuns:

Am patit si eu asta, cum ai rezolvat?