| geoluk a întrebat:

buna TPUcine cunoaste vreo aplicatie pentru android, care schimba vocea in timpul convorbirii?( IN NAINTE DE ASUNA) ex.barbat, femeie, copil, batran(sa fie fara cost la apel) sau prg freware

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt.Dar costa apelul.

| horia2012 a răspuns:

Nu sunt programe, si nici nu ar putea functiona INAINTE DE A SUNA, dar exista modulatoare de voce:
http://www.spioneaza.ro/product.php?id_product=21

| geoluk explică (pentru horia2012):

Ma inchipuiam eu dmn-le horia
doar am vrt sa fac o farsa cuiva. doar atat si o vreeam de preferinta inst pe android da le masa
mltmesc totusi de convingere prietene

| horia2012 a răspuns (pentru geoluk):

Pentru chestii din astea, nu se merita. Cu placere.

| Radu284 a răspuns:

Nu se poate, nu exista un API de a modifica inputul de la microfon in timpul conversatiilor.