| Elvira575 a întrebat:

Buna Tpuu! scuze de categoria aleasa,urgent spuneti-mi va rog cum imi sterg pagina de pe facebook, funda la cel mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| Cuz_Mihai_1994 a răspuns:

El e sters din moment ce ai dat ''Dezactiveaza-ti contul'' dar ai posibilitatea sa il accesezi daca vrei sa il ai din nou!

2 răspunsuri:
| Cuz_Mihai_1994 a răspuns:

Intri la setari dupa la securitate (scrie in stanga) si in final ''Dezactiveaza-ti contul'' (jos)

| Elvira575 explică (pentru Cuz_Mihai_1994):

Mersi,am gasit si singura deja..inseamna ca e sters, da? atunci de ce cind intru din nou pot accesa? nu se sterge definitiv?

| Cuz_Mihai_1994 a răspuns (pentru Elvira575):

El e sters din moment ce ai dat ''Dezactiveaza-ti contul'' dar ai posibilitatea sa il accesezi daca vrei sa il ai din nou!