| HappySadness a întrebat:

:-)
Am de facut un proiect in html pentru TIC. As vrea sa stiu cum pot sa pun in partea stanga un fel de meniu, iar in dreapta sa imi apara pagina care am selectat-o din meniu, dar meniul sa ramana tot acolo, adica sa se schimbe doar partea din dreapta in functie de ce am selectat.
Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| HappySadness explică (pentru schajuman1344):

Scuze, dar am citit o gramada de site-uri din astea. Eu doar voiam sa stiu cum pot face operatia pe care am mentionat-o, nu cum sa fac tot. Multumesc oricum dar incearca data viitoare sa nu mai fii superficial in raspunsuri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta despre frame sau iframe