| AndaAlexandra a întrebat:

Buna tuturor. Am nevoie de ajutor.
Am scris câteva pagini in word si din greșeală am apăsat ceva si s-a selectat tot si mi s-a sters.
Stiu ca se poate recupera dar nu stiu cum.
Imi vine sa ma dau cu capul de pereți. Dacă m-ati putea ajuta v-as fi recunoscătoare.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca mai esti in document, apesi pe UNDO, sau CTRL+Z.
Daca ai inchis programul/fila, nu mai ai cum recupera...

| AndaAlexandra explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mersi mult. Am rezolvat. Nu am iesit din program ca ma gândeam ca as face o greșeală mai mare.
În prima fază si eu am cautat UNDO, dar pana la urma am descoperit ca era de fapt o săgeată nu era cuvântul UNDO laughing))

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru AndaAlexandra):

Ma bucur ca ai rezolvat big grin
Spor la scris!

| AndaAlexandra explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Multumesc. Imagineaza-ti ca săgeată era, culmea, lângă butonul pe care apăs de nu stiu cate ori ca sa salvez?

| Catrice a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Se poate și dacă ieși, dacă e setata salvarea automata. În funcție de interval, se recuperează tot sau o parte.