| Florian80 a întrebat:

Buna tuturor.

Are cineva sa-mi recomande o tableta Samsung buna? Nu vreau jocuri, doar pentru citit pdf/word, net si filme de pe hdd extern.
Sa nu depaseasca 1000 ron.
Ms

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Tab A8 cu 4gb RAM și ecran full HD.

O am de vreo 16 luni și nu am avut probleme cu ea. Cam 8 ore de streaming video pe o încărcare.

| Florian80 explică (pentru VoidEternal):

Pret?

| VoidEternal a răspuns (pentru Florian80):

Eu am luat-o cu 1100. Dar probabil e mai ieftina acum.

| Florian80 explică (pentru VoidEternal):

Ms frumos.vede un hdd extern?
Am un tab A 2019 si daca ii pun un hdd extern imi zice sa l formatez inainte...dar evident pierd atunci toate filmele de pe el.

| DaniTIRB a răspuns (pentru VoidEternal):

Intr-adevar, singura tableta buna la 1000 lei de la Samsung este Samsung Galaxy Tab A8, o alternativa ar fi A7 care are un ecran cu 96000 (1920x1200 vs 2000x1200) pixeli mai mult, dar mai putin storage (32GB)

| Florian80 explică (pentru DaniTIRB):

Ms

| VoidEternal a răspuns (pentru Florian80):

Cu hdd nu am încercat niciodată dar cu un stick și cablu otg merge.

Răspuns utilizator avertizat