| Ariana0045 a întrebat:

As vrea si eu un ajutor, va rog! Am un video de la o nunta si din acel video vreau sa scot citeva momente care nu se potrivesc... Cine stie niste programe prin care sa poti modifica video! Niste programe care sa le am in comp mereu! Dau funda pentru primul raspuns cel mai sincer!

Ma scuzati de categoria nepotrivita, dar nu stiam ce categorie se potriveste!

4 răspunsuri:
| BladeMaster861 a răspuns:

Poti edita cu movie maker

| Ariana0045 explică (pentru BladeMaster861):

Windows Movie Maker poti face video cu pooze, Dar eu am un video de la o nunta si vreau sa scot niste momente din acel video, si sa fac ceva montaj!

| BladeMaster861 a răspuns:

Atunci poti folosi PowerDirector 9 si uite si un tutorial http://www.youtube.com/watch?v=EP6RK8b1lts

| Ariana0045 explică (pentru BladeMaster861):

Ok mersi. o sa incerc sa-l descarc sa vad ce se primeste,,,! Daca mai stii ceva programe de acest gen anunta-ma te rog!