| Lilliac03 a întrebat:

Imi puteti da si mie idei cum sa fac in power point o prezentare despre zilele liceului meu? va rog help me, imi trebuie la TIC si nu prea am idei... dau fundita :*.

Răspuns Câştigător
| Ionucaaa a răspuns:

Dacă vrei să fie mai interesant, la începutul proiectului pune acest acrostih:
L - loialitate
I - iubire
C - corectitudine
E - energie
U - unitate

Apoi caută puţin despre istoria liceului tău, ce mari personalităţi au învăţat în acest liceu, câteva poze din liceu de la diverse evenimente importante, etc. Apoi scrie câţi ani s-au împlinit de când s-a înfiinţat liceul. Sper să-ţi fie de folos. Nu uita să fi creativ/creativă. Succes şi să iei nota 10! Funda?