| ooolifeoolol a întrebat:

Un laptop bun pentru munca de teren? Sony vaio,Toshiba satellite,portege, sau http://www.avstore.ro/......ional-gri/

1 răspuns:
| Kos93 a răspuns:

Buna, eu personal ti-as recomanda Sony Vaio de pe eMAG un i3 daca nu ai nevoie de multe resurse, am pristeni care au tosiba si HP si nu prea sunt multumit de cele 2.
HP se incinge groaznic iar Tosiba se misca foarte greu de parca componentele nu ar vorbi una cu alta.
Firma Sony este a 2 firma dupa Apple la constructia de laptopuri de calitate. Si eu am un laptop Sony Vaio - vpce si sunt foarte multumit de el nu se incinge decat la jocuri solicitane laughing, pe scut are o platforma foarte solida.
Ps - daca vrei sa folosesti leptopul pe teren vei avea nevoie de un upgrate la baterie de la una cu 6 celule la una cu 9 big grin
Bafta laughing